Pokud budete cokoliv potřebovat, tak napište na můj e-mail - Child.Janet@seznam.cz
budu ráda, když mi budete posílat i různé obrázky a desingy, které jste vytvořily :-)

Chceš spřátelit? Napiš sem

Janet Jackson: O Michaelovy děti se postarám já!

20. září 2009 v 12:56 | Janet |  Novinky ♥
19.07.2009 05:41

Od smrti krále popu Michaela Jacksona (†50) uplynul téměř měsíc a stále ještě není jasno, u koho zůstanou jeho děti Prince Michael (12), Paris (11) a Prince Michael II. (7). V dočasné péči je má babička Katherine (79). O děti se ale chce starat Michaelova sestra Janet (43).Podle blízkého rodiny ji děti berou jako vlastní mámu. Janet má od bratrovy smrti k dětem velmi blízko a vytvořila si s nimi silné pouto. Jacksonův duchovní poradce dokonce podle britského deníku The Sun prohlásil, že Michael by si přál, aby se Janet o děti starala, pokud by tak nemohla učinit jeho matka Katherine nebo zpěvačka Diana Ross (65), jak uvedl v poslední vůli. Podle zdroje blízkého rodině Janet dokonce řekla: "Jsem připravená se o ně postarat, když to ony budou chtít." Každému prý teď říká, že je miluje jako vlastní.

O dvě starší děti, Prince Michaela a Paris, bojuje také jejich matka Debbie Rowe, která se je snaží získat do vlastní péče. Vyšetřování smrti krále popu přitom stále pokračuje.

Policie ji řeší jako vraždu a v merku má kontroverzního kardiologa Conrada Murrayho, který měl zpěvákovi píchat injekce anestetik, na kterých byl Jackson závislý. Král popu prý v den své smrti vypadal jako jehelníček. Tak moc byl rozpíchaný od injekcí...
 


Komentáře

1 Paris Jackson Paris Jackson | Web | 2. října 2009 v 15:31 | Reagovat

Janetka je skvělá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama