Pokud budete cokoliv potřebovat, tak napište na můj e-mail - Child.Janet@seznam.cz
budu ráda, když mi budete posílat i různé obrázky a desingy, které jste vytvořily :-)

Chceš spřátelit? Napiš sem

Listopad 2009

Janet Jackson - THE LEGEND!!!

30. listopadu 2009 v 21:11 | Janet |  Videa ♥
Pokud to nepůjde přehrát tak se podívejte přímo na YouTube zde


Call On Me ft. Nelly

29. listopadu 2009 v 10:53 | Janet |  Klipy ♥
Na klip se podívejte zde

Hodně dobrá kvalita


Janet Jackson - interview s Gil Duldulao

28. listopadu 2009 v 12:02 | Janet |  Rozhovory ♥
Interview: Na scéně jejího nového videoklipu ''Make Me''. Exkluzivní rozhovro se objevil v úterý.

Na klip Make Me se povídej tady


Janet Jackson: Po sedmi letech rozchod s přítelem!

25. listopadu 2009 v 16:41 | Janet |  Novinky ♥
O krachu sedmiletého vztahu spekulovala zahraniční média už nějakou dobu. Až teď ale sestra krále popu Michaela Jacksona potvrdila definitivní rozchod. "Je konec, jejich cesty se rozcházejí," uvedl zdroj časopisu US Weekly. Janet Jackson později informaci potvrdila. V jednom rádiovém rozhovoru řekla, že i přesto, že se s Duprim rozcházejí, tak pořád zůstávají dobří přátelé.

"Jsme spolu pořád propojení a máme se moc rádi, chceme spolu pořád komunikovat," prohlásila zpěvačka.

Pár se spolu údajně rozešel už letos v létě po tragické smrti Michaela Jacksona. O šest let mladší Dupri byl zároveň zpěvačky manažerem a producentem, což nedělalo ve vztahu dobrotu.

Janet Jackson připustila, že není ten typ ženy, která se kamarádí se svým bývalým, ale v tomto případě se jedná o výjimku. "Pořád k sobě máme moc blízko," říká přesvědčivě Janet.


Michael Jackson vyhrál 4 ceny na MTV awards!

23. listopadu 2009 v 20:04 | Janet |  Novinky ♥
Na American Music Awards Michael svých 5 nominací proměnil ve 4 ceny. Stal se tak podle agentury AP rekordmanem co do počtu získaných Amerických hudebních cen vůbec. Byl vyhlášen nejlepším mužským interpretem v kategorii pop/rock a soul/R&B. Jeho album Number Ones také zvítězilo v kategoriích pop/rock a soul/R&B. Za zpěváka přebral ceny jeho bratr Jermaine. "Michaelovo poselství bude žít navěky. Viděl v každém to dobré a chtěl, aby každý dělal dobré věci," uvedl Jermaine. Michael spolu s popovou zpěvačkou Lady Gaga, raperem Eminemem a rockovou kapelou Kings of Leon také soutěžili o titul umělec roku, který jim nakonec "vyfoukla" Swiftová.

Janet Jackson zpívá mix svých hitů na American Music Awards 2009, které se konalo v Nokia Theatre v Los Anegels v neděli večer (22.11.2009).

Janet [me]: Tak zrovna cenu Umělec roku měl dostat Michael!!! :'-(... jinak Janet supeeer mix :-)


Make Me

23. listopadu 2009 v 17:15 | Janet |  Klipy ♥
Nový očekávaný klip Janet Jackson k písni Make Me!!!

Je to krásná písnička a krásný klip! Janet to tam hrozně sluší!


Janet Jackson: Za Michaelovu smrt může doktor Murray!

22. listopadu 2009 v 16:32 | Janet |  Novinky ♥
Zpěvačka Janet Jackson je přesvědčena, že za smrt jejího bratra Michaela může jeho ošetřující lékař Conrad Murray. Ten prý totiž vědomě popovému králi podával nebezpečnou směs léků a měl by být nejen souzen, ale především by mu měl být odebrána lékařská licence.

"Byl tím, kdo mu podával léky. Myslím, že by se měl zodpovídat," tvrdí rezolutně Janet. Ona sama se dozvěděla o bratrově smrti z televize. Zrovna pobývala v New Yorku ve svém bytě, když za ní přiběhla asistentka, jež sledovala CNN. "Nemohla jsem tomu uvěřit, pořád nemůžu, je to jako sen," dodává zpěvačka.

Murray byl v centru pozornosti ihned po Michaelově
smrti, která nastala 25. června letošního roku. Ale policie ho dodnes z žádného trestného činu neobvinila. Smrt přitom nastala podle pitvy následkem nebezpečné směsi různých anestetických léků, které zpěvák pobíral a které mu osudného dne namíchal právě Murray.


Rozhovor s Janet Jackson na ABC

19. listopadu 2009 v 20:08 | Janet |  Rozhovory ♥
Očekávaný rozhovor s Janet Jackson včera odvysílali v USA. Janet v něm otevřeně mluvila o Michaelovi. Nejdřív povídala o tom, jak si byli s Michaelem blízcí jako děti. Poté mluvila o dni, kdy Michael zemřel. "Byla jsem ve svém bytě v New Yorku a moje asistentka mi zavolala, že Michael zkolaboval. Že je to na CNN. Hned jsem všem volala. Mamince, bratrovi Titovi a sestře La Toye. Všichni v té době mířili do nemocnice. Pak jsem se jim snažila znovu zavolat a zjistila, že už není mezi námi. Nemohla jsem tomu věřit. Bylo to jako sen. Do dneška je pro mě obtížné uvěřit tomu a akceptovat to. Je to těžké pro celou rodinu."

Janet mluvila o tom, že rodina věděla o Michaelově dlouhodobé závislosti na lécích. "Několikrát jsme se snažili mu pomoci. Dělali jsme věci, které by dělala jakákoliv jiná rodina. Bohužel jsme nebyli moc úspěšní. Myslím, že Michael svou závislost popíral. Byla bych ráda, kdyby vám to teď mohl říci on. Nemůžete někoho přinutit dělat věci jinak. Jsou věci, které pro druhé nemůžete udělat - které musí udělat oni sami."

Prince, Paris a Blanket si teď zvykají na novou pozornost médií. "Dětem se moc nelíbí, že je všichni fotí a je kolem nich tolik paparazzi. Paris dokáže všude vyhledat fotografy a kameramany během chviličky, má takový ten ostříží zrak. Nebavíme se spolu přímo o Michaelovi, ale jsou okamžiky, kdy něco uděláte a oni řeknou, že tak to dělal táta, nebo něco máte a oni řeknou že táta to taky měl. Myslím, že si vedou moc dobře, a že s časem se to ještě zlepší. Ale ta bolest tam bude navždy. Neuběhne ani den, kdy bych na něj nemyslela. A stále doufám, že jednou zvednu telefon a na druhé straně ho uslyším."

Janet otevřeně řekla, že viní doktora Conrada Murraye ze smrti Michaela. "On je ten, který Michaelovi ty léky podal, takže myslím, že je zodpovědný za jeho smrt. V žádném případě by dále neměl vykonávat svou práci, protože by se to mohlo stát někomu dalšímu."

Janet také prozradila, že od rozchodu s posledním přítelem je sama a soustředí se na svou hudbu. Tak píše knihu s názvem "True you" o jejím soukromém životě, bojem s váhou a nalezením sama sebe.

Asi to není celý video, tak se kdyžtak koukněte sem


Janet Jackson natáčí klip k písni Make Me!

18. listopadu 2009 v 16:03 | Janet |  Novinky ♥
Píseň je pravděpodobně z jejího připravovaného albumu, kterým vzdává poctu svému bratrovi Michaelovi a jeho hitu "Don't Stop Til You Get Enough''.

↓ Nyní se můžete podívat do zákulisí natáčení ↓Co možná o Janet nevíš?

14. listopadu 2009 v 22:11 | Janet |  O Janet ♥
- Guinessova kniha rekordů zpěvačku, textařku, tanečnici, producentku a herečku uvádí jako nejvyhledávanější osobnost v dějinách internetu
- je držitelkou pěti cen Grammy
- má vlastní hvězdu na hollywoodském Chodníku slávy
- pravidelně boduje v nejlepších žebříčcích
- magazín Forbes ji zařadil na sedmé místo žebříčku nejbohatších žen v showbyznysu

Scream ↓

- společně s bratrem Michaelem se podílela na natáčení klipu Scream
- v režii Marka Romaneka vznikl sci-fi příběh ovlivněný prvky anime a pop-artu
- s náklady 7 milionů dolarů se klip stal nejdražším v hudební historii vůbec
- dvojice za něj obdžela tři ceny MTV v roce 1995 a Grammy o rok pozdějiFeel It Boy ft. Beenie Man

12. listopadu 2009 v 21:26 | Janet |  Klipy ♥

Tapeta - Nasty

11. listopadu 2009 v 19:49 | Janet |  Tapety ♥

Opálená Janet

9. listopadu 2009 v 15:24 | Janet |  Fotky ♥
Ale sluší jí to :-)Janet, La Toya, Paris a Blanket

2. listopadu 2009 v 18:55 | Janet |  Fotky ♥
Na fotce: vlevo mladší sestra Michaela Jacksona Janet a vedle ní starší sestra Michaela Jacksona La Toya. Dole vlevo dcera Michaela Jacksona Paris Michael Katherine a vedle ní je syn Michaela Jacksona (tedy její bráška) Prince Michael II. neboli Blanket při rozloučení s Králem popu Michaelem Jacksonem :'-(