Pokud budete cokoliv potřebovat, tak napište na můj e-mail - Child.Janet@seznam.cz
budu ráda, když mi budete posílat i různé obrázky a desingy, které jste vytvořily :-)

Chceš spřátelit? Napiš sem

Prosinec 2009


Michael Jackson and Janet Jackson - You Are Not Alone

28. prosince 2009 v 13:15 | Janet |  Videa ♥
Úžasný video Michael a Janet. Ze začátku je to srandovní ale pak už je to trochu smutnější :-( Ale je to krásný video!
A děkuju mýmu affs Parbear že mi to video poslala :-)

Klik kdyby to nešlo


Michaelovy děti tráví svátky u tety Janet

26. prosince 2009 v 22:24 | Janet |  Novinky ♥
Děti letos zesnulého Michaela Jacksona jsou sice v péči své babičky, letošní svátky ale tráví u tety Janet. A světoznámá zpěvačka se jim je snaží zpříjemnit, seč může. Nakoupila jim hromadu dárků za desítky tisíc dolarů.

"Budou to sice tiché Vánoce plné vzpomínek na Michaela, ale Janet ví, že by si to tak její bratr nepřál, že by chtěl pro své děti především zábavu, a tak jim připravila hromadu dárků," píše britský tisk s odvoláním na Jacksonovu rodinu.

"
Michael miloval Vánoce. Byl jako velké dítě a teď za něj převzala štafetu Janet. Za stromečky a dárky ve stylu, v jakém je miloval Michael, musela utratit desítky tisíc dolarů. Pětadvacátého prosince ráno musel být jeho dům od střechy až po sklep plný dárků," řekl jeden z Michaelových příbuzných.

Michael po sobě zanechal tři sirotky - dvanáctiletého Prince Michaela, jedenáctiletou Paris Michael Katherine a sedmiletého Prince Michaela II. neboli Blanketa.

Janet-and-Michael-Jackson-8.jpg image by lil_nay123Proč jsem se ženil?

22. prosince 2009 v 17:37 | Janet |  Tapety ♥
Moje vánoční tapeta :-) snad se vám líbí... Akorát ty kraje moc nesedí no :D


Tapeta z filmu: Proč jsem se ženil?Mladá Janet :-)

14. prosince 2009 v 16:44 | Janet |  Fotky ♥

Janet Jackson pro Harper's Bazar

13. prosince 2009 v 12:12 | Janet |  Rozhovory ♥
Janet Jackson hasn't watched television since her brother Michael died suddenly in Los Angeles on June 25. She has blocked herself off completely from the hysterical media coverage of his death - who did it, what did it. "It will drive you crazy," she says. "People can have rhinoceros skin, but there's a point when something's going to hurt you. Not everyone is stone, stone. I haven't watched the news in weeks. I had to ask my chef, How's Obama doing? I haven't read a newspaper. On top of that, [we've lost] a family member."


Janet Jackson - The Best (Universal)

12. prosince 2009 v 10:42 | Janet |  Novinky ♥
Stejně jako Enya i Janet Jackson poměrně dlouho nerekapitulovala, vždyť její poslední výběr "Design Of Decade 1986/1996" vyšel už v roce 1995. Kompilace dostala název "The Best", ovšem pokud byste jí sháněli ve Spojených Státech, museli byste hledat "Number Ones". Ať tak nebo tak, dostanete hned dva disky, kde jsou všechny hity pěkně chronologicky seřazené, nicméně v té mezinárodní naleznete o dvě skladby navíc. Jednou z nich remix "When I Think Of You" a druhou "Whoops Now", která slavila úspěch především v Evropě. Vedle hitů, které znáte z desek samotné zpěvačky, na "The Best" zařadila i úspěšné songy nazpívané pro nahrávky jiných interpretů jako třeba "Scream" s bratrem Michaelem Jacksonem, nebo duet s Busta Rhymes "What's It Gonna Be?!". Jedinou novinkou je pilotní singl výběru "Make Me". Trailer k "The Best" respektive "Number Ones" nahrála Janet na své MySpace.com.
Madonna plánuje duet s Janet Jackson

6. prosince 2009 v 16:31 | Janet |  Novinky ♥
Madonna se domluvila na spolupráci s Janet Jackson. Celé dílo by mělo být poctou nedávno zesnulému Michaelovi Jacksonovi.


Obě dámy se spolu domluvily na večeři po udílení cen MTV Video Music Awards, kde Janet Jackson zazpívala se svým bratrem kdysi velmi úspěšný singl "Scream". Janet svůj part v neděli zpívala naživo, na plátně ji vokál bratra Michaela doprovázel z promítaného klipu k této písni. Právě toto vystoupení Madonnu, která během večera pronesla na adresu krále popu oslavnou řeč, přivedlo na myšlenku natočit společnou píseň, kterou by vzdaly hold této ikoně.


"Madonna se velmi těšila na Michaelovy koncerty v Anglii a říkala mi, že by chtěla alespoň na jednom vystoupit jako host, leč k tomu už nikdy nedojde. Smrt Michaela Jacksona se jí i nadále velmi dotýká a bylo by ctí mu tímto způsobem prokázat svoji úctu," uvedl k plánované spolupráci manager Madonny Guy Oseary.Tapeta - Sexy Janet

4. prosince 2009 v 18:20 | Janet |  Tapety ♥